Nimble CRM (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Value
he: ערך

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Company
he: חברה
