Nimble CRM (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Value
hi: मान

en: Email
hi: ईमेल

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Click here
hi: यहाँ क्लिक करें

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Company
hi: कम्पनी
