Nimble CRM (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Value
hr: Vrijednost

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Last Name
hr: Prezime
