Nimble CRM (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
