Nimble CRM (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Value
lt: Reikšmė

en: Email
lt: El. paštas

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Phone
lt: Telefonas

en: Company
lt: Įmonė
