Nimble CRM (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Value
lv: Vērtība

en: Email
lv: E-pasts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Company
lv: Uzņēmums

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds
