Nimble CRM (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Value
pl: Wartość

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Phone
pl: Telefon

en: Company
pl: Firma

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: New webform columns added.
pl: Dodano nowe kolumny formularza.
