Nimble CRM (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Value
pt: Valor

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Click here
pt: Clique aqui

en: Phone
pt: Telefone

en: Company
pt: Empresa

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome
