Nimble CRM (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Value
sv: Värde

en: Email
sv: E-post

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Click here
sv: Klicka här

en: Phone
sv: Telefon

en: Company
sv: Företag
