Nimble CRM (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Value
tr: Değer

en: Email
tr: E-posta

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: Phone
tr: Telefon

en: Company
tr: Şirket

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı
