Nimble CRM (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Value
vi: Giá trị

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Company
vi: Công ty

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ
