Nimble CRM (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Value
ar: القيمة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Phone
ar: هاتف

en: Company
ar: شركة
