Nimble CRM (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Value
da: Værdi

en: Email
da: E-mail

en: Client ID
da: Klient ID

en: Click here
da: Klik her

en: Phone
da: Telefon

en: Company
da: Virksomhed

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Custom Fields
da: Brugerdefinerede felter

en: Field Name
da: Feltnavn
