Nimble CRM (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Value
fr: Valeur

en: Email
fr: Courriel

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Phone
fr: Téléphone

en: Company
fr: Société

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Custom Fields
fr: Champs personnalisés

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Log the following messages for debugging
fr: Journaliser les messages pour le débogage

en: Fields mapping
fr: Correspondance des champs

en: New webform columns added.
fr: Nouvelles colonnes de webform ajoutées.
