Nimble CRM (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Value
hu: Érték

en: Email
hu: E-mail

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Phone
hu: Telefon

en: Company
hu: Cég

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Field Name
hu: Mező neve

en: New webform columns added.
hu: Új űrlap oszlopok hozzáadva.
