Nimble CRM (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Value
is: Gildi

en: Email
is: Netfang

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Phone
is: Sími

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Last Name
is: Eftirnafn
