Nimble CRM (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Value
it: Valore

en: Email
it: E-mail

en: Click here
it: Clicca qui

en: Phone
it: Telefono

en: Company
it: Azienda

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome
