Nimble CRM (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Value
ja: 値

en: Email
ja: メール

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Phone
ja: 電話番号

en: Company
ja: 会社

en: Last Name
ja: 姓

en: Field Name
ja: フィールド名
