Nimble CRM (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Value
nl: Waarde

en: Email
nl: E-mail

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Click here
nl: Klik hier

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Company
nl: Bedrijf

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Webform Field
nl: Webformveld

en: Fields mapping
nl: Veldtoewijzing

en: New webform columns added.
nl: Nieuwe webformulier-kolommen toegevoegd.
