Nimble CRM (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Value
oc: Valor

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Company
oc: Societat

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal
