Nimble CRM (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Value
ro: Valoare

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: Company
ro: Companie
