Nimble CRM (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Value
ru: Значение

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Phone
ru: Телефон

en: Company
ru: Компания

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Field Name
ru: Название поля

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну
