Nimble CRM (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Value
sk: Hodnota

en: Email
sk: E-mail

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Phone
sk: Telefón

en: Company
sk: Spoločnosť

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko
