Nimble CRM (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Value
te: విలువ

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు
