Nimble CRM (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Value
th: ค่า

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Company
th: บริษัท
