Nimble CRM (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Value
uk: Значення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Phone
uk: Телефон

en: Company
uk: Компанія

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Custom Fields
uk: Нетипові поля

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Remove one
uk: Вилучити одну

en: New webform columns added.
uk: Додано нові стовпчики веб-форми.
