Nitobe (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: not verified
bo: ར་སྤྲོད་བྱས་མེད་པ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར
