Nitobe (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: not verified
eu: ez da egiaztatu

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: Tags:
eu: Etiketak:
