Nitobe (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: not verified
fa: تایید نشده

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: @user's picture
fa: تصویر @user

en: Posted by !author
fa: ارسال شده توسط !author

en: Tags:
fa: برچسب‌ها:
