Nitobe (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: not verified
hi: सत्यापित नहीं

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: View user profile.
hi: प्रयोक्ता की रुपरेखा देखें।

en: @user's picture
hi: @user का छायाचित्र

en: Tags:
hi: उपनाम :
