Nitobe (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: not verified
hu: nem ellenőrzött

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: @user's picture
hu: @user képe

en: Posted by !author
hu: !author küldte be

en: Tags:
hu: Címkék:

en: Read comments or comment on @title
hu: @title hozzászólásainak olvasása vagy hozzászólás beküldése

en: Read comments for @title
hu: @title hozzászólásainak olvasása

en: Comment on @title
hu: @title hozzászólásai

en: Add a Comment
hu: Hozzászólás

en: Continue reading...
hu: Olvasás folytatása…

en: Continue reading !title.
hu: !title olvasásának folytatása.

en: @date at @time
hu: @date @time

en: 1 Comment | @count Comments
hu[0]: 1 hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: Header image
hu: Fejléc kép

en: Show single item breadcrumb trail
hu: Egyszerű morzsasáv elem megjelenítése

en: By default the breadcrumb trail will be hidden if it contains just the link to the top level page. Check this box to override that behavior.
hu: Alapértelmezés szerint a morzsamenü nem jelenik meg, ha kizárólag a felsőbb szintű oldal linkjét tartalmazza csak. E jelölőnégyzettel ez a viselkedés felülbírálható.
