Nitobe (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: not verified
mn: батлагдаагүй

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах
