Nitobe (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: not verified
mr: verified= न पडताळणी केलेला

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: View user profile.
mr: सदस्याबद्दल माहिती पहा

en: @user's picture
mr: @userचे चित्र
