Nitobe (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: not verified
ne: रुजूगरिएको छैन

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर
