Nitobe (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
