Nitobe (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: not verified
ug: تەستىقلانمىغان

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@
