Nitobe (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: not verified
az: yoxlanılmayıb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Anonymous
az: Anonim

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.
