Nitobe (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: not verified
be: госць

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Anonymous
be: Ананім

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: Tags:
be: Тэмы:
