Nitobe (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Comments
de: Kommentare

en: not verified
de: nicht überprüft

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Anonymous
de: Gast

en: View user profile.
de: Benutzerprofil anzeigen.

en: !datetime — !username
de: !datetime – !username

en: @user's picture
de: Bild des Benutzers @user

en: @date at @time
de: @date um @time

en: 1 Comment | @count Comments
de[0]: 1 Kommentar
de[1]: @count Kommentare

en: Header image
de: Kopfbild
