Nitobe (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: not verified
he: לא נבדק

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: @user's picture
he: התמונה של @user
