Nitobe (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: not verified
hy: չի ստուգվել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը
