Nitobe (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: not verified
id: Belum diperiksa

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Anonymous
id: Anonim

en: View user profile.
id: Lihat profil pengguna.

en: @user's picture
id: Avatar @user
