Nitobe (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: not verified
is: óstaðfest

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: View user profile.
is: Skoða prófíl notanda.
