Nitobe (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: not verified
jv: ora diverifikasi

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: @user's picture
jv: Foto @user's
