Nitobe (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: not verified
oc: pas verificat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Anonymous
oc: Anonim

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: @user's picture
oc: Retrait de @user
