Nitobe (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: not verified
ro: neverificat

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Anonymous
ro: Anonim

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: @user's picture
ro: imaginea utilizatorului @user
