Nitobe (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: not verified
ru: не проверено

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Anonymous
ru: Гость

en: View user profile.
ru: Просмотр профиля пользователя.

en: @user's picture
ru: Аватар пользователя @user

en: Posted by !author
ru: Добавлено !author

en: Tags:
ru: Теги:

en: Continue reading...
ru: Продолжить чтение...

en: Continue reading !title.
ru: Продолжить чтение !title.

en: 1 Comment | @count Comments
ru[0]: 1 Комментарий
ru[1]: @count Комментария
ru[2]: @count Комментариев
