Nitobe (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: not verified
sk: bez overenia

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user
