Nitobe (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: not verified
sr: није потврђен

en: Footer
sr: Подножје

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника
