Nitobe (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: not verified
tr: doğrulanmamış

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Anonymous
tr: Adsız

en: View user profile.
tr: Kullanıcı profilini görüntüle.

en: @user's picture
tr: @user kullanıcısının resmi

en: Tags:
tr: Etiketler:
